STA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda!

3 posters

Go down

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda! Empty Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda!

Post  Edjuk Thu Dec 25, 2008 5:48 pm

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda, ko man tagad darit? pale

Edjuk

Posts : 3
Join date : 2008-12-25

Back to top Go down

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda! Empty Re: Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda!

Post  Clarion Thu Dec 25, 2008 6:57 pm

Iespējams:
*Kārtējais mū gļuks, kad itemi pazūd no bankas, bet parāsti nemēdz pazust viss sets, bet tikai pāris itēmu.
*Tevi kāds apzadzis, bet par šo es šaubos.
*Tavs draugs ir hakers, setu uzhakojis un tādēļ tas pazuda.
*Kārtējais bulšits, lai dabūtu setu +all.
Twisted Evil

Es ieteiktu nekāudu setu nedot, jo tāpat tas nav bijis viņa, bet gan drauga. Draugs ir tērējis par to 'KREDĪTU', nevis viņš.
Clarion
Clarion

Posts : 5
Join date : 2008-12-24
Age : 32

Back to top Go down

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda! Empty Re: Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda!

Post  McAbols Thu Dec 25, 2008 7:11 pm

sets vareja pazust tikai tad ja tulit kad vinjam iedeva setu uzmetas DC ! seti zud kad es neta serveri izsledzu tad vis patinas biki atpakalj un hakeru te tadu nau !
McAbols
McAbols
Admin

Posts : 16
Join date : 2008-12-23
Age : 33
Location : Latvija Jepils

http://mu-sta.sytes.net/

Back to top Go down

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda! Empty bet man pazuda

Post  Edjuk Fri Dec 26, 2008 4:37 pm

man pazuda ko darit?

Edjuk

Posts : 3
Join date : 2008-12-25

Back to top Go down

Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda! Empty Re: Man dragus atdeva titan set +13+all es to noliku banka un vins pazuda!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum